Opštinsko takmičenje iz matematike 2023

Opštinsko takmičenje iz matematike održano u subota 04.02.2023.godine:

U OŠ “Halifa bin Zaid Al Nahjan”  za učenike starijih razreda, i ove godine naša škola je imala odlične predstavnike, svi su ostvarili solidne rezultate, a posebno su se na nivou veća razreda visokim plasmanom istakli sledeći učenici:

III mesto

V razred -HANA HUKIĆ – (mentor Samina Orana)

VI razred – ALTUNA ALIBAŠIĆ – (mentor Ilda Mulić )

VII razred – KANITA KURTOVIĆ – (mentor Berina Grbović)

VIII razred – SAJMA HODŽIĆ – (mentor Binasa Vatić)

U OŠ “Mur” za mlađe razrede, i ove godine naša škola je imala odlične predstavnike, svi su ostvarili solidne rezultate, a posebno se visokim plasmanom istakao učenik:

IV razred- Adem Tiganj (mentor Edita Ramović), koji je osvojio treće mesto i sebi obezbedimo učešće na okružnom takmičenju.

IV razred- Emina Brunčević (mentor Azra Plojović) i

III razred – Emana Batilović (mentor Maida Alić) dobile su pohvalu za učešće i ostvaren rezultat.

Čestitamo svim našim učenicima, u nadi da će i ubuduće njihov trud i rad, jasna volja ka novim izazovima dati još bolje rezultate.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Latest Posts
Za sve informacije nam se možete obratiti u svakom trenutku